KURSUSTE TOIMUMISE AJAD ja registreerimine  www.puri24.ee
või helista Elmo Saul tel. 51 10 574   
________________________________________________________________________________

6.-7. augustil toimus Nõuni järvel juba viies Nõuni Regatt.

Hoolimata vihmasest ilmast oli kahel päeval osalemas 15 noort Optimisti ning Laseri paadiklassis neljast klubist – Jahtklubi Merikotkas, Pärnu Jahtklubist, Toilast ning Nõuni Purjeklubist.

Laserite arvestuses võitis esikoha Raido Taela Toilast ning teiseks tuli Mart Nagel Jahtklubist Merikotkas.

Optimistide klassis olid esikolmikus Nõuni Purjeklubi noored Siim Siimson (I koht), Kätlin Siimson (II koht) ja Liisa Mari Eensalu (III koht).

Suur tänu toetuse eest regati õnnestumisel Eesti Kultuurikapitali Valgamaa ekspertgrupile, Karli ja Linda maiustustele ja Marika Viksile.

Kohtumiseni kuuendal Nõuni Regatil järgmise aasta augustis.


________________________________________________________________________________


Nõuni Purjeklubi lähtub oma tegevuses Vabaühenduste eetikakoodeksist.

Nõuni Purjeklubi on mõeldud nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Pakume purjetamisvõimalust Nõuni järvel Lõuna-Eestis. Meie visiooniks on luua purjespordikeskus lastele ja noortele ning anda täiskasvanutele võimalus tegeleda purjetamisega hobi korras. Nõuni Purjeklubi missiooniks on olla Lõuna-Eesti inimeste jaoks väravaks merele.

Purjeklubi sünniks võib lugeda 20. augustit 2011. Sel päeval toimus klubi pidulik avamine Nõuni järve ääres. Kohale oli tulnud pisut alla 50 huvilise. Jahtklubi "Merikotkas" abiga oli kõigil võimalus proovida ka purjepaate. Tänud kõigile kaasaaitajatele ja osavõtjatele. Mõned pildid sellest päevast on üleval Facebooki GALERIIS. 

Nõuni Purjeklubi avamine 20.August 2011 video YouTub'isLAEVASTIK_______________________________________________________________________

OPTIMISTLASER   RS-FEVA INSTRUKTORID_____________________________________________________________________ 

Mihkel Kosk  - instruktor                                                           Jan Siimson - peatreener                                   NÕUNI PURJEKLUBI_   _______________________________________________________________
Põhikiri
Liikmed
Majadnusaasta aruanne: 2013 
Majadnusaasta aruanne: 2014

KUIDAS SAADA Nõuni Purjeklubi LIIKMEKS:
  • Täida avaldus. Noorliikmeks vastuvõtmine toimub Klubi juhatuse otsuse alusel vanema või eestkostja kirjaliku avalduse alusel. Palun salvesta avalduse vorm oma arvutisse ja siis alles täida ja salvesta uuesti. Avalduse vorm on siin: täidetav DOC  või  PDF  
  • Saada avaldus e-postiaadressile puri(at)purjeklubi.ee . 
  • Tasu liikmemaks. Info liikmemaksu kohta asub  SIIN
  • Klubi põhikirjaga saad tutvuda  SIIN.  Põhjalikuma info liikmeks astumise kohta leiad peatüki IV alt.